VAS, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

257855. VAS, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

Päronformad. Underglasyrrött med reliefdekor av drake. Höjd 24 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 838