PILGRIMSVAS, keramik, Kina, 1900-tal.

257846. PILGRIMSVAS, keramik, Kina, 1900-tal.

Polykromt bemålad med drakmotiv, Höjd 32 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 214