SKULPTUR, stengods, kvinna.

SKULPTUR, stengods, kvinna.
257829. SKULPTUR, stengods, kvinna.

Skulptur föreställande kvinna, gul glasyr.
Höjd 46,5 cm.

Krackeleringar, bruksslitage, smärre nagg, mindre lagning på vänster arm, spricka på skynkets baksida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 46,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 789