SKYLTDOCKA, 1900-talets mitt.

SKYLTDOCKA, 1900-talets mitt.
257797. SKYLTDOCKA, 1900-talets mitt.

På metallplatta. Hål i huvud för peruk. Höjd ca 176 cm.

Repor, färgbortfall på händerna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 571