PLÅTBURK, Lundgren äkta Campoy Thé, James Lundgren & Co Göteborg. 1900-talets första hälft.

257785. PLÅTBURK, Lundgren äkta Campoy Thé, James Lundgren & Co Göteborg. 1900-talets första hälft.

Höjd 37 cm.
24x24 cm.
Märkt Lundgren äkta Campoy Thé, James Lundgren & Co Göteborg. Sveriges största och förnämsta théfirma. Ab Hugo Brusewitz Bleckvarufabrik Göteborg.

Bruksslitage.
Repor.
Färgbortfall.
Rost.
Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37 cm.
24x24 cm.

Bruksslitage.
Repor.
Färgbortfall.
Rost.
Bucklor.

Antal besök: 3 424