SOFFBORD, J.O. Carlsson, Vetlanda, 1900-tal.

257731. SOFFBORD, J.O. Carlsson, Vetlanda, 1900-tal.

Märkt undertill JOC, Aktiebolaget J O Carlsson, Made in Sweden.

Längd 126 cm.
Bredd 55 cm.
Höjd 35 cm.

Repor, märken, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 126 cm.
Bredd 55 cm.
Höjd 35 cm.

Repor, märken, bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 7 835