257710. Frimärken, Sverige, 7-stycken, Världspostgongressen, m.m.
20 kronor, Flygande svanar, ostämplad. Samt Världspostgongressen 40 öre ostämplad, 30 öre stämplad, 45 öre stämplad. 35 öre stämplad, 50 öre stämplad, 80 öre stämplad. Medföljer Förstadagsbrev med medalj till det kungliga bröllopet 1976.
Bruksslitage.