LINNESKÅP, teak, 1900-talets mitt.

257640. LINNESKÅP, teak, 1900-talets mitt.

Längd 149, bredd 44,5, höjd 113 cm.

Bruksslitage, repor samt slagmärken. Låsen utan beslag.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 199