BRYGGERIAFFISCH, litografisk, AB Stora Bryggeriet, Lith. Akt. Bol. Norrköping, 1800-talets senare del.

257626. BRYGGERIAFFISCH, litografisk, AB Stora Bryggeriet, Lith. Akt. Bol. Norrköping, 1800-talets senare del.

Motiv av Geisha. Ca 45,5 x 29,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 883