VAS i glas, Simon Gate, Orrefors, signerad Orrefors. Gate 1276. R 34.

257615. VAS i glas, Simon Gate, Orrefors, signerad Orrefors. Gate 1276. R 34.

Höjd 13,5 cm
Diameter 14 cm
Signerad Orrefors. Gate 1276. R 34.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13,5 cm
Diameter 14 cm

Skador.

Antal besök: 1 040