STEREODELAR, 9 delar, Hitachi och Phillips. 1900-tal.

257563. STEREODELAR, 9 delar, Hitachi och Phillips. 1900-tal.

Högtalare, ett par, Rank Arena.
Cd spelare.
Bandare, Nec.
Högtalare, ett par.
Vinylspelare.
Radio.
Förstärkare.

Bandare med skada på knapp. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cd spelare.
Bandare, Nec.
Högtalare, ett par.
Vinylspelare.
Radio.
Förstärkare.

Antal besök: 985