SOFFA, samt fåtöljer, 3 delar, "Elegant", Lennart Bender för Ikea, 1960-tal.

257540. SOFFA, samt fåtöljer, 3 delar, "Elegant", Lennart Bender för Ikea, 1960-tal.

Soffa längd 190, bredd 90 cm
Fåtöljer längd 80, bredd 90 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa längd 190, bredd 90 cm

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 334