GOLVUR, märkt A.A.S Mora, daterad 1845.

257536. GOLVUR, märkt A.A.S Mora, daterad 1845.

Höjd 194 cm.

Slitage, sprickor samt en lagning på listen under urtavlan. Ett av loden med skada, ej genomgången.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 194 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 689