SPEGEL, Oscariansk, 1800-talets andra hälft.

257528. SPEGEL, Oscariansk, 1800-talets andra hälft.

Bronserad/förgylld. Dekor av fåglar
Höjd 150, bredd 61 cm.

Sprickor i förgyllning, utbytt bakstycke samt mindre skada i nedre höger hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 150, bredd 61 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 701