VAS, porslin, Höganäs, troligen signerad KS, Jugend.

257475. VAS, porslin, Höganäs, troligen signerad KS, Jugend.

Höjd 29 cm.

Lätt bruksslitage.
Tillverkningsdefekt i glasyren.
Tillverkningsspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 cm.

Lätt bruksslitage.
Tillverkningsspricka.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 872