PÄR LINDBLAD. Olja/Temp på papper, 2 st, signerade.

257435. PÄR LINDBLAD. Olja/Temp på papper, 2 st, signerade.

Natthus 2, 22 x 31 cm.
Landskap 1, 34 x 49 cm.

Bruksslitage.
Landskap 1, Fuktskadad, bucklig, fläckar.

Pär Lindblad (1907–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Natthus 2, 22 x 31 cm.
Landskap 1, 34 x 49 cm.

Bruksslitage.

Pär Lindblad (1907–1981)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 855