STRYKJÄRN, 1700-TAL, MÄSSING.

STRYKJÄRN, 1700-TAL, MÄSSING.
2574035. STRYKJÄRN, 1700-TAL, MÄSSING.

Märkt: "ASSB" och "An:1773".
Längd 13,5cm. Höjd 12cm,
Lod finns.

Bruksslitage. Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt: "ASSB" och "An:1773".
Längd 13,5cm. Höjd 12cm,
Lod finns.

Bruksslitage. Gravyr.

Antal besök: 653