KONRAD SIMONSSON. Sommarlandskap med stuga vid sjö, olja på duk, signerad.

25737. KONRAD SIMONSSON. Sommarlandskap med stuga vid sjö, olja på duk, signerad.

48 x 79 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 79 cm.

Krackelyr.

Antal besök: 1 371