CARL-RIKHARD CARLENSTIERNA. Färglitografi, viking, signerad, numrerad 32/120 samt daterad -91.

257248. CARL-RIKHARD CARLENSTIERNA. Färglitografi, viking, signerad, numrerad 32/120 samt daterad -91.

54x38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54x38 cm.

Antal besök: 1 045