ELDHUND, gjutjärn, i form av djävul, 1900-tal.

257242. ELDHUND, gjutjärn, i form av djävul, 1900-tal.

Höjd ca 25,5 cm.

Slitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 25,5 cm.

Slitage, rost.

Antal besök: 2 057