Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Möbler
Soffor & Sittgrupper
SOFFA, "Florett nr 150”, AB Bröderna Wigells stolfabrik, 1900-tal.
257205. SOFFA, "Florett nr 150”, AB Bröderna Wigells stolfabrik, 1900-tal.
Längd 134 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 134 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 858