PARTI FÖRPACKNINGAR, plåt samt papp, Bl a pappförpackningar Mjukost, Kavli samt marieberg.

257191. PARTI FÖRPACKNINGAR, plåt samt papp, Bl a pappförpackningar Mjukost, Kavli samt marieberg.

Bl a Huntley & Palmer & Speedoil.

Varierande slitage. Repor, märken, bucklor, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 250