TAKLAMPA i bemålat glas, 1900-tal.

257141. TAKLAMPA i bemålat glas, 1900-tal.

Takarmatur med dekor av hus vid kusten, segelbåt
Höjd på kupa 14 cm.

Bruksskick med färgbortfall
El ej funkrionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd på kupa 14 cm.

Bruksskick med färgbortfall
El ej funkrionstestad.

Antal besök: 557