PARTI KERAMIK, Gefle, Gustavsberg och Höganäs, 1900-tal.

25712. PARTI KERAMIK, Gefle, Gustavsberg och Höganäs, 1900-tal.

Krydduppsats, 12 delar, Gefle.
Djupa tallrikar, 10 st, "Bukett", Gustavsberg.
Krukor, 4 st samt 1 par ljusstakar, Höganäs.
Uppläggningsskål, "Holland", Gustavsberg.

Krackelyr och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelyr och slitage.

Antal besök: 1 230