BORDSLAMPOR, 1 par, marmor, Italien, 1900-tal.

257051. BORDSLAMPOR, 1 par, marmor, Italien, 1900-tal.

Höjder med lampskärm: ca 45 cm.

Åldersslitage. Enstaka nagg på en lampfot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 797