PARTI LAMPOR, 5 delar, 19/2000-tal.

25703. PARTI LAMPOR, 5 delar, 19/2000-tal.

Bestående av 2+1 bordslampor samt två vägglampor. Delvis med skärmar från Firma Svenskt tenn.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 764