BROR MARKLUND. Gycklare, patinerad brons. Signerad och numrerad 1/3.

257037. BROR MARKLUND. Gycklare, patinerad brons. Signerad och numrerad 1/3.

Höjd 24 cm inklusive bronssockel.

Bror Marklund (1907–1977)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bror Marklund (1907–1977)

Antal besök: 4 113