YO JOHANSSON. Båtar och sjöbodar, olja på duk, signerad.

257022. YO JOHANSSON. Båtar och sjöbodar, olja på duk, signerad.

65 x 100 cm.

Yo Johansson (1897–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 100 cm.

Yo Johansson (1897–1963)

Antal besök: 1 077