Göteborgs Auktionsverk
Konst
Skulptur
CARL OSCAR AVEN. St Göran och draken, väggrelief, gjutjärn, Näfverkvarns bruk, signerad och daterad 1919.
257020. CARL OSCAR AVEN. St Göran och draken, väggrelief, gjutjärn, Näfverkvarns bruk, signerad och daterad 1919.
38 x 46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 46 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 666