FIGURIN, parian, Orleonska Jungfrun, efter Henri Chapu, Gustavsberg, 1909.

257013. FIGURIN, parian, Orleonska Jungfrun, efter Henri Chapu, Gustavsberg, 1909.

Höjd inkl. sockel, ca 27 cm.

Smärre slitage, fundament med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. sockel, ca 27 cm.

Antal besök: 1 212