ÖVERSTYCKE, 1800-talets andra hälft.

257000. ÖVERSTYCKE, 1800-talets andra hälft.

Mörkbetsad ek. Relief av med floral dekor, fåglar samt vapen med lejon. Längd 83, höjd 31 cm.

Slitage. Senare lagning på fågel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 746