PALL, 1800-tal.

PALL, 1800-tal.
256997. PALL, 1800-tal.

Höj- och sänkbar. Lägsta höjd ca 47 cm.
Enligt uppgift från norra Hälsingland.

Slitage, skador. Lös broderad tygklädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!
256997. PALL, 1800-tal.

Antal besök: 854