EDWARD KING REDMORE. Kustlandskap, olja på duk, signerad E K Redmore 1900.

256983. EDWARD KING REDMORE. Kustlandskap, olja på duk, signerad E K Redmore 1900.

51 x 76 cm.
Märkt på baksidan av duk Seasbro.

Färgbortfall, påmålningar, ytsmuts, slapp i duk.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

51 x 76 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 506