PAUL RAVNVIG. Flicka vid taffel, olja på duk, signerad.

25697. PAUL RAVNVIG. Flicka vid taffel, olja på duk, signerad.

49 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 60 cm.

Antal besök: 2 253