SVEN KUMLIN. Sameläger vid älv, blandteknik på pannå, signerad S. Kumlin.

256943. SVEN KUMLIN. Sameläger vid älv, blandteknik på pannå, signerad S. Kumlin.

56 x 76 cm.

Fläckar.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 76 cm.

Fläckar.
Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 7 238