JOHAN KINDBORG. Skogslandskap vid sjö, signerad och daterad Johan Kindborg -89.

256935. JOHAN KINDBORG. Skogslandskap vid sjö, signerad och daterad Johan Kindborg -89.

94 x47 cm.

Smärre färgbortfall, fluglort, gulnad fernissa, ytsmuts.
Ramskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

94 x47 cm.

Ramskador.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 287