BLUNDDOCKA ARMAND MARSEILLE "AM 390 A 10 M Germany". Biskvihuvud med kropp av massa och trä.

256896. BLUNDDOCKA ARMAND MARSEILLE "AM 390 A 10 M Germany". Biskvihuvud med kropp av massa och trä.

Längd 66 cm. Biskvi, massa och trä.

Skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och lagningar.

Antal besök: 1 267