KRISTALLKRONA, 1900-tal.

KRISTALLKRONA, 1900-tal.
256790. KRISTALLKRONA, 1900-tal.

Kristallkrona med slipade prismor, 8 st ljuspunkter samt 5 st ljusarmar.
Totalhöjd ca 80 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd ca 80 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 204