2 vaser i blåtonad vriden glasmassa varav 2 signerad Orrefors samt 1 ettikettmärkt, höjd 13,5 cm
1 vas i blåtonad glasmassa, höjd 15 cm, osignerad.
Bruksslitage, repor.
Bruksslitage, repor.