VASER I GLAS, 3 st, Vicke Lindstrand, Orrefors.

256706. VASER I GLAS, 3 st, Vicke Lindstrand, Orrefors.

2 vaser i blåtonad vriden glasmassa varav 2 signerad Orrefors samt 1 ettikettmärkt, höjd 13,5 cm
1 vas i blåtonad glasmassa, höjd 15 cm, osignerad.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 683