RÄKNETAVLA, sorträkning , 1900-talets början.

256650. RÄKNETAVLA, sorträkning , 1900-talets början.

108 x 56 cm
I hopfälld 54 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

108 x 56 cm
I hopfälld 54 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 769