AXEL GLIMBERG. Parti tavlor, 2 st, fyrmastad bark, två-mastad galeas, signerade.

256592. AXEL GLIMBERG. Parti tavlor, 2 st, fyrmastad bark, två-mastad galeas, signerade.

Fyrmastad bark, 18x13 cm, signerad GO
Två-mastad galeas, olja på svartek, ca 18x12 cm, signerad a tergo.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 417