REMMARE, 7 st, glas,1900-tal.

REMMARE, 7 st, glas,1900-tal.
256528. REMMARE, 7 st, glas,1900-tal.

Med vita fötter och gul kupa, slipad dekor, Höjder: 18 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 864