PARTI TAVLOR, 3 st, olja på pannå, otydligt signerade, daterade 1977 samt färglitografi, signerad Gåsamålaren Hasse Andersson och numrerad 22/300.

256504. PARTI TAVLOR, 3 st, olja på pannå, otydligt signerade, daterade 1977 samt färglitografi, signerad Gåsamålaren Hasse Andersson och numrerad 22/300.

Pojke med tidning, olja på pannå, 37x12 cm
Par på bänk, olja på pannå, 26x18 cm
Gäss, färglitografi, signerad Hasse Andersson, Gåsamålaren, 8x10 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 411