256504. PARTI TAVLOR, 3 st, olja på pannå, otydligt signerade, daterade 1977 samt färglitografi, signerad Gåsamålaren Hasse Andersson och numrerad 22/300.
Pojke med tidning, olja på pannå, 37x12 cm
Par på bänk, olja på pannå, 26x18 cm
Gäss, färglitografi, signerad Hasse Andersson, Gåsamålaren, 8x10 cm.
Bruksskick.