SKIN, silver, G&S Co Ltd, London och SOCKERSKÅL, silver och glas, JR, Sheffield.

256452. SKIN, silver, G&S Co Ltd, London och SOCKERSKÅL, silver och glas, JR, Sheffield.

Skrin trol 1913, stämplad Goldsmiths & Silversmiths Co Regent st W. Sockerskål med glasinsats trol 1903. Längd 10 resp. 8 cm. Total vikt exkl glasinsats ca 338 g.

Bruksslitage, nagg på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, nagg på glas.

Antal besök: 851