VÄGGKLOCKA med TIMER, design Max Bill för Junghans, 1950-tal.

2564050. VÄGGKLOCKA med TIMER, design Max Bill för Junghans, 1950-tal.

27x20 cm.

Åldersrelaterat slitage. Nyckel saknas. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

27x20 cm.

Antal besök: 1 315