HANS STOPP. BLOMMA STILLEBEN MED LITEN VIT VAS. Olja på duk. 50 x 40 cm R.U.sign.: Hans Stopp. ram.

256387. HANS STOPP. BLOMMA STILLEBEN MED LITEN VIT VAS. Olja på duk. 50 x 40 cm R.U.sign.: Hans Stopp. ram.

Konstnär från 1900-talet från Hannover.

Gör en kostnadsfri värdering!

HannoVerum
Antal besök: 1 293