ÄGGHÖNA, porslin, Gustafsberg original, 1900-talets första hälft.

256366. ÄGGHÖNA, porslin, Gustafsberg original, 1900-talets första hälft.

Längd 29 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 29 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 752