Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Ljusstakar
LJUSSTAKAR, 2 par, tenn, varav ett par Scandia Tenn. 1900-tal.
256361. LJUSSTAKAR, 2 par, tenn, varav ett par Scandia Tenn. 1900-tal.
Höjd ca 11,5 - 18 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 11,5 - 18 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
2 202