SKÅP, Rokokostil, Holland, 1900-tal.

256355. SKÅP, Rokokostil, Holland, 1900-tal.

Antikpatinerat med lejontassar. Två delar. Längd 144, djup 32, höjd 157 + 78 cm. Stämplat Rondova Nederland B.V. Zuthpen.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 849