SKYLTDOCKA, 1900-talets andra hälft.

256290. SKYLTDOCKA, 1900-talets andra hälft.

Iklädd flyglottadräkt. Längd 175 cm.

Omfattande skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omfattande skador.

Antal besök: 578